KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

İlya Su olarak uzun yıllardan beridir hazır su uretimi yapan firmlar arasında yer alarak hizmet vermekteyiz. Hazır su üretiminin yapılmasını sağlayarak doğal su kaynaklarında meydana gelen sorunlardan dolayı insanlara sağlıklı ve temiz su tüketiminin sağlanması için en etkili yöntemler ile beraber su arıtımı yaparak insanların sağlıklı ve temiz su içmesini sağlamaya çalışmaktayız. İlya Su olarak en temel hedeflerimiz arasında yer alan müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati oldukça önemlidir. Temiz su satışını yaparak insanların sağlıklı bir şekilde su tüketmelerini sağlamaya çalışmaktayız.Diger hazır su satışı yapan firmalardan farklı olan yönlerimiz ile müşterilerin bizi tercih etmesini ve bizim de onlara daha iyi bir şekilde hizmet etmemizi sağlamaktadır. Değerli ve sağlıklı bir yaşam sağlamak oldukça önemlidir. Bu sebepten ötürü insanlara sağlıklı ve değerli bir yaşam sürmelerinde küçük katkılar sağlayabilmek için en kaliteli ve sağlıklı yöntemler ile su sağlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Hazır su satışı yaparak insanların temel ihtiyacı olan su tüketimini en iyi şekilde sunarak sağlıklı gelecek oluşturmak.
Sadece insanlar için değil aynı zamanda kendi şirket kültürümüz için de önemli teknikler kullanarak üretim ve satış yapmak.
Alanında hizmet veren firmaların öncüsü olmak ve diğer firmalar için de ilham kaynağı olmak.

MİSYONUMUZ

Hazır su satışı yapan firmalar arasında en iyi şekilde hizmet veren firma olmak.
Müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri sadakatini oluşturmak için en iyi şekilde hizmet sunmak.
Sağlıklı ve temiz su satışı yaparak sağlıklı bir yaşam sağlamakta yardımcı olmak.
Su tüketimi denilince akla ilk gelen hazır su satışı yapan firma olmak.

İLETİŞİM

MERKEZ OFİS

Turgut Reis Mh. 105 Sk. No:15/A Merkez / Adıyaman

ÜRETİM TESİSİ

Bıçakçı Mahallesi Sulu Kahve Küme Evler No: 11 Doğanşehir / Malatya

BİZİ ARAYIN

MERKEZ OFİS

Tel: +90 416 213 8717

ÜRETİM TESİSİ

Tel: +90 544 732 0202

For Export Call Up

export@ilyasu.com.tr
Phone: +90 543 564 4884